Millised on omadused Disease Süüfilis

Millised on omadused Disease Süüfilis -Enamik inimesi, kes seksuaalset aktiivsust või vahekorda teise inimesega, saab põhimõtteliselt või nakatunud poolt süüfilis. Põhjuseks see haigus on bakter nimega Treponema pallidum. Bakterid ja mikroobe võib siseneda organismi haava kaudu jooksul tupe sugu (naissuguelundite), anal (pärasoole - tavaliselt gruppides geide), suukaudne (suu kaudu), või kasutades seksimänguasju on samad, mis juba nakatunud see haigus. Rasedad naised, kes on juba nakatunud haigus võib nakatada ka laps ikka emakas. Loote on nakatunud see haigus võib kahjustada kõrvalekaldeid ega sünnidefekte või surm võib esineda ka sünnihetkel. See haigus on võimalik edastada ka siis, kui kasutatakse sama nõela nakatunud inimesega või saanud vereülekande doonorilt, kes oli nakatunud, kuid nakkuse vereülekandega on edastamise viisist on väga haruldased, sest peaaegu kõik vereülekannete läbima erinevad uuringud on väga tihe , Süüfilis ei edastata abil riided, WC, küünekäärid, või vann koos nendega, kes on nakatunud, sest bakterid, mis põhjustavad süüfilist ei saa elada piisavalt kaua väljaspool inimese keha. Omadused süüfilis on mõnikord ebamäärane ja tundub, et sümptomid teisi haigusi.


ciri ciri kena sipilis -Omadused süüfilis võivad tekkida pärast spirochete mengakibatka valu tuntakse chancre ja valu on sarnane põhjustatud valu haavandtõbi. Aasta alguses süüfilise nakkuse tavaliselt arendada haavandid või haavandid, mis ei põhjusta valu (chancre) kohta kehaosa on nakatunud ja kõige sagedamini on tipu või võlli peenise ja häbeme või tupe. Chancre võib leida ka pärakus, suus, pärasoole, kõri, keele, emakakael, sõrmede või muud kehaosad. Üldiselt inimesed on ainult üks haavand, kuid mõnikord tekivad mitmed haavandid.


Chancre nii iseloomulik süüfilis algab tavaliselt väike väljaulatuv et varsti muutub haavandi või lahtine haav, ilma valu. Haav ei veritsema mõnikord, aga kui kriimustatud vabastab mingi selge vedelik, mis on väga nakkav. Lümfisõlmed lähim on tavaliselt laienenud, valutu vahenditest. Kahju on sageli põhjustab ainult mõne sümptomid ning seetõttu ei ole ka ignoreerida. Luka tavaliselt parem 3 kuni 12 nädalat pärast, et patsient näeb terved kui kunagi varem.

Omadused süüfilis järgmises etapis algab tavaliselt koos välimuse nahalööve, mis ilmub umbes 6-12 nädalat pärast nakatumist. See lööve võib esineda vaid põgusalt või paar kuud. Kuigi ravimata, lööve kaob, kuid mõne nädala või paar kuud hiljem tekib uus lööve. Selles etapis on tihtipeale suus haavandid. Ligikaudu 50% patsientidest, kellel süüfilis oli suurenenud lümfisõlmed üle kogu keha ja umbes 10% arendada silmapõletik. Silm põletik tavaliselt sümptomiteta, kuid mõnikord põhjustada turse nägemisnärvi et nägemine muutub ähmane. Lisaks umbes 10% inimestest süüfilis on põletik luude ja liigeste valu.

 

sumber: http://herbalalami89.blogspot.com/2016/02/ciri-ciri-wanita-kena-penyakit-sipilis.html

Comments: 0 (Discussion closed)
    There are no comments yet.